Praca

Aktualnie poszukujemy pracowników

Firma WALASZKO BHP działająca w branży bhp w związku z prężnym rozwojem, aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko przedstawiciela handlowego. Prowadzimy sprzedaż na cała Polskę art. bhp (odzież ochronna, rękawice, obuwie itp.). Naszym klientom oferujemy pełne zaopatrzenie w produkty BHP umożliwiające sprawną, bezpieczną i komfortową pracę na każdym stanowisku. Firma istnieje na rynku ponad 10 lat.

Miejsce pracy: Toruń, ul. Chrobrego

Zakres obowiązków:

• opieka nad bieżącymi klientami

• dbanie o najwyższą jakość obsługi

• wizyty u istniejących oraz nowych klientów

• przedstawianie asortymentu firmy

• wystawianie faktur

• aktywne poszukiwanie klientów

• przygotowywanie ofert, negocjacje

• budowanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji

• realizacja planów sprzedażowych po okresie próbnym

Wymagania:

• Prawo jazdy kat. B

• Punktualności, samodzielności w wykonywanej pracy

• Odpowiedzialność i zaangażowanie

• Dobra organizacja pracy

• Umiejętność pracy w zespole

• Doświadczenie w handlu, znajomość rynku art. BHP jest dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełen etat,

• Pracę w systemie poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 16:00,

• Szkolenie wstępne

• Auto służbowe klasy premium, również w czasie prywatnym.

• Telefon służbowy no limit

• Stanowisko pracy w biurze stacjonarnym w Toruniu

• Laptop, tablet itd.

• Godziwa podstawa plus premie od sprzedaży

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Praca w młodym, kreatywnym zespole

• Przyjazna atmosfera.

• Udział w targach, szkoleniach

• Bogata oferta benefitów: karta MultiSport, pakiet prywatnej opieki medycznej, grupowego ubezpieczenia na życie

Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesyłanie CV oraz Listu Motywacyjnego na adres email praca@walaszko.pl

Kandydatów prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

na stanowiska

Poszukujemy przedstawicieli handlowych

GreneProtekt. Sprzęt BHP do pracy na wysokościnarzędzia covalOgniochron3M PeltorUrgent buty bhpAnsell
Leber&HollmanČERVAMTS more than safetyTORKAlex FoxOdzież robocza PanoplyCofra
JSP - Manufacturing For SafetyGrindwell nortonStedmanPPO Strzelce OpolskiePromostarsVoigtMOST - Rywal-RHC
Canis bhpMEDIBUTśrodki czystości MeridaPROS - AJ Group3MREIS WorkwearObuwie Beta
HanesKlingsporTyvek DuPontGERTUFiltracja, Środki ochrony osobistej BHP - SECURA B.C.koszulki fruit of the loomUvex
Kontakt
        MASZ PYTANIE? CHĘTNIE POMOŻEMY