Walaszko - hurtownia BHP

Praca

W związku z prężnym rozwojem firmy, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko przedstawiciela handlowego.

Jeżeli chcesz rozwijać swoje mocne strony, podjąć nowe wyzwania i zdobyć nowe doświadczenie poprzez szkolenia, a jednocześnie jesteś nastawiony na sukces i posiadasz pozytywne nastawienie do pracy, to czekamy właśnie na Ciebie.

Miejsce pracy (biuro): Toruń, ul. Chrobrego

Miejsce pracy (teren): cała Polska

Twoje obowiązki:

  • Analiza, planowanie i realizacja działań zwiększająca sprzedaż,

  • Monitorowanie i analiza sytuacji rynkowej BHP,

  • Wzmacnianie pozycji firmy i pozytywnego wizerunku marki,

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów i opieka nad bieżącymi,

  • Przygotowywanie ofert oraz negocjacje,

  • Budowanie oraz utrzymywanie długofalowych relacji,

  • Realizacja celów sprzedażowych po okresie próbnym,

  • Raportowanie,

  • Wystawianie faktur.

Czego oczekujemy:

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku przedstawiciel handlowy, w branży BHP,

  • Dobra znajomość artykułów BHP,

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji,

  • Punktualność i samodzielność w wykonywanej pracy,

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełen etat,

  • Pracę w systemie poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 16:00,

  • Szkolenie wstępne,

  • Samochód służbowy klasy premium, również w czasie prywatnym,

  • Telefon służbowy no limit,

  • Stanowisko pracy w biurze stacjonarnym w Toruniu,

  • Narzędzia potrzebne do pracy,

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia stałego oraz prowizję od sprzedaży,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Praca w młodym, kreatywnym zespole,

  • Samodzielne organizowanie swojego dnia pracy,

  • Przyjazna atmosfera,

  • Udział w licznych targach i szkoleniach,

  • Bogata oferta benefitów: karta MultiSport, grupowe ubezpieczenia na życie.

*Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.