Walaszko - hurtownia BHP

Buty robocze męskie (151) - Strona 1

Męskie obuwie robocze letnie i zimowe z podnoskiem (bezpieczne) i bez podnoska (zawodowe). 

buty urgent buty artmas BEARFIELD buty PROCERA buty MAX-POPULAR buty Galmag buty YES ZEPHYR buty VORTEX buty reis
VM FOOTWEAR buty PORTWEST PPO DELTA PLUS buty ATLAS buty MASCOT buty UVEX lemigo MEDIBUT  

 

Obuwie roboczeW naszej ofercie znajdziecie Państwo różnego rodzaju obuwie ochronne i buty robocze zarówno letnie jak i zimowe.

 

 

 

 

 

 

Proponujemy buty robocze męskie od roboczego obuwia zawodowego aż do ochronnego obuwia specjalistycznego min:

Niskie obuwie robocze i ochronne do kostki: 

Obuwie robocze ochronne za kostkę:

Wysokie obuwie robocze i ochronne:

Posiadamy w ofercie zarówno obuwie robocze bez podnoska jak obuwie robocze z metalowym podnoskiem​​ oraz lekkie i wygodne buty ochronne z kompozytowym podnoskiem, oraz wkładką antyprzebiciową (S3).

W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne obuwie ochronne najlepszych światowych marek jak też markowe buty ochronne i zawodowe polskich producentów.

Proponowane przez nas buty BHP zapewniają równie wysoki stopień bezpieczeństw oraz gwarantują duży komfort użytkowania na każdym stanowisku pracy.

Wszystkie modele oferowanego przez nas obuwia posiadają certyfikaty:

Buty robocze zaliczamy do podstawowego i obowiązującego elementu odzieży ochronnej. Zastosowanie odpowiedniego obuwia BHP jest uwarunkowane zarówno przepisami prawa jak i odpowiednimi regulaminami wewnątrzzakładowymi. Ważnym kryterium wyboru właściwego obuwia ochronnego jest wymagany w danych warunkach stopień ochrony.

W warunkach, w których nie występuje zagrożenie upadkiem ciężkich przedmiotów na palce stóp wystarcza byty robocze bez podnoska najlepiej na podeszwie antypoślizgowej SRC. W pracach montażowych i warsztatowych wewnątrz pomieszczeń zalecane jest noszenie obuwia z podeszwą olejoodporną i antyelektrostatyczną, zaś na zewnątrz zależnie od pory roku wskazane jest noszenie obuwia z wodoodporną cholewką skórzaną lub gumową a w okresie zimowym obuwia ocieplanego. Na stanowiskach pracy, na których występują zagrożenia upadkiem przedmiotów na stopy, wymagane jest obuwie z podnoskiem klasy co najmniej SB, S1 lub S1P a w tych miejscach, gdzie występują zagorzenia związane z nadepnięciem na ostre przedmioty obuwie z wkładką antyprzepięciową S3. Przy ostatecznym wyborze obuwia ochronnego należy zwrócić szczególną uwagę na wszystkie inne czynniki zagrażające bezpieczeństwu występujące na danym stanowisku zarówno podczas stałego kontaktu z danym czynnikiem w trakcie pracy (obuwie odporne na czynniki termiczne i odpryski roztopionego metalu dla spawaczy jak też antypoślizgowe, nieprzemakalne i wodoszczelne buty budowlane) jak też w przypadku substancji niebezpiecznych podczas ich transportu (buty dla kierowców) i przechowywania (buty dla magazynierów). Warto też zwrócić uwagę, iż wybrane obuwie ochronne posiada charakterystyczne cechy i kolor typowy dla danej branży — przykładem jest np białe obuwie profilaktyczne dla przemysłu spożywczego i pracowników branży medycznej oraz specjalistyczne wysokie obuwie dla straży pożarnej z żółtymi i czerwonymi elementami odblaskowymi. Na koniec warto zaznaczyć, iż na dobór butów roboczych zawsze będzie miała wpływ wygoda użytkowania w danych warunkach i tradycyjne trzewiki i wysokie buty ochronne będą konkurowały w okresie letnim z lekkimi półbutami i sandałami roboczymi.

 

Obuwie na budowę — buty budowlane

Obuwie dla przemysłu, logistyki i usług

Specjalistyczne obuwie ochronne