Sandały robocze (25)

Męskie sandały robocze z podnoskiem i bez podnoska. 

buty urgent buty artmas BEARFIELD buty PROCERA buty MAX-POPULAR buty Galmag buty YES ZEPHYR buty VORTEX
VM FOOTWEAR buty PORTWEST PPO DELTA PLUS buty ATLAS buty MASCOT buty UVEX    

Podziała sandałów roboczych ze względu na materiał:

Podział sandałów roboczych ze względu na zapięcie:

Jakie cechy posiadają sandały ochronne:

Czym odróżniają się sandały od klapek.

Sandały ochronne posiadają zamknięty obszar pięty i wtedy są sandałami bezpiecznymi (S - safety). Sandały robocze z otwartym obszarem pięty nie są obuwiem bezpiecznym — zaliczamy je do obuwa zawodowego kategorii OB. Klapki, pantolety reprezentują typ lekkiego obuwia profilaktycznego przeznaczonego do pracy na stojąco w warunkach, w których nie wstępuje zagrożenie urazami stóp pracownika przez upadek ciężkich przedmiotów. Mogą posiadać zamknięta lub otwartą przyszwę i nosek cholewki.

Dla kogo przeznaczone są sandały robocze.

Robocze sandały to lekkie obuwie ochronne poznaczone do pracy w warunkach suchych latem na zewnątrz a przez cały rok w klimatyzowanych pomieszczeniach np. hal produkcyjnych. Dzięki wycięciom zapewniają większą wentylację i przewiewność od półbutów ochronnych przy takich samych właściwościach ochronnych. Robocze sandały mogą być noszone jako obuwie trekkingowe (turystyczne) i sportowe na co dzień.

Do kompletu z sandałami roboczymi polecamy także odpowiednie ubrania robocze lub fartuchy robocze, rękawice robocze oraz inne artykuły BHP.

Zadzwoń lub wyślij do nas zapytanie ofertowe