Walaszko - hurtownia BHP

Odzież gastronomiczna (4)

Gastronomiczna odzież dla kucharzy i kelnerów

Odzież dla kucharzy — bluzy (kitle), fartuchy, spodnie, czepki i czapki kucharskie damskie i męskie, oraz inne elementy stroju kucharza.

Odzież dla kelnerów i barmanów — fartuchy i zapaski, bluzy i kamizelki, koszule i bluzki, spodnie i spódnice oraz inne elementy ubrania dla kelnera i barmana.

W ofercie posiadamy również firmowe gastronomiczne koszulki (T-shirt i Polo), czapki i polary gastronomiczne oraz obuwie i rękawice dla kucharzy i kelnerów. 

Nasza hurtownia i sklep BHP to również firmowa letnia i całoroczna profesjonalna odzież robocza unisex w atrakcyjnej cenie. Oferujemy markową roboczą odzież firmową, reklamową, zawodową i służbową w różnej kolorystce, wymiarach i fasonach. Realizujemy każde zapotrzebowanie na produkcję odzieży roboczej dla różnych grup zawodowych wg indywidualnych wymagań oraz zapewniamy wysokiej jakości odzież roboczą z nadrukiem firmowym na każdą porę roku i warunki pracy. Dostarczamy roboczą odzież przeciwdeszczową dla pracowników budowlanych i rolników pracujących w niesprzyjających warunkach pogodowych, jak również odzież monterską, warsztatową i magazynową dla pracowników pracujących w klimatyzowanych pomieszczeniach.