Walaszko - hurtownia BHP

Odzież robocza (192) - Strona 1

Odzież BHP dla pracowników - wysokiej jakości markowe ubrania robocze i reklamowe.

Co to jest odzież robocza i dla kogo jest przeznaczona?

Odzież robocza to odzież zabezpieczająca lub zastępująca odzież własną pracownika chroniąca wyłącznie przed przyspieszonym niszczeniem w typowych warunkach pracy i zabrudzeniami substancjami nieszkodliwymi dla zdrowia. Robocza odzież stanowi także zabezpieczenie przed szkodliwym wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych (min wiatrem i deszczem). Odzież robocza szczególnie firmowa odzież z nadrukami pełni też funkcję reprezentatywną zapewniając identyfikację pracowników oraz jest idealnym nośnikiem reklamy firmy w miejscach publicznych. Odzież robocza nie wymaga specjalnej certyfikacji i oznakowań.

Kto, kiedy i jak często zapewnia odzież roboczą?

Obowiązek zapewnienia bezpłatnej odzieży roboczej lezy w gestii pracodawcy. To pracodawca w porozumieniu np ze specjalistą BHP lub kierownikiem, bazując na obowiązujących przepisach, określa przydział odzieży roboczej dla pracownika. Odzież robocza należy formalnie do pracodawcy. Jak często przyznawana jest odzież robocza, zależy wyłącznie od indywidualnych ustaleń i regulaminów zakładowych. Okres używalności odzieży BHP wynika z warunków pracy oraz jest uzależniony od intensywności i stopnia zniszczenia danych ubrań roboczych.

Co wchodzi w skład odzieży roboczej?

Do letniej i całorocznej odzieży roboczej zaliczamy przede wszystkim spodnie robocze (do pasa lub ogrodniczki), koszule lub koszulki, bluzy lub bezrękawniki oraz czapki. Na określonych stanowiskach jako odzież robocza używane są również fartuchy, kombinezony, kamizelki odblaskowe oraz pełne komplety firmowych ubrań roboczych wg specyficznej jednolitej kolorystyki i kroju przyjętego w danej firmie. Dobierając zestaw odzieży roboczej, warto też pamiętać o warunkach atmosferycznych i zaopatrzyć się w komplety odzieży przeciwdeszczowej.

Jakiej firmy odzież roboczą oferujemy w naszym sklepie i hurtowni?

Posiadamy w ofercie markową i profesjonalną odzież czołowych polskich i europejskich marek, która sprawdzi się w każdych warunkach pracy min PORTWEST, SARA WORKWEAR, MASCOT, CXS, CERVA, MALFINI, JHK, POLSTAR, ART.MAS, LEBER & HOLLMAN, REIS. Zapewniamy trwałe, wytrzymałe i wygodne ubrania robocze odporne na każde warunki pracy które nie zagrażają życiu i zdrowiu.

Czy produkujemy odzież roboczą na zamówienie?

Jako producent odzieży roboczej w zakresie indywidualnych zamówień szyjemy ubrania robocze pod konkretne wymagania klienta. Szyjemy zarówno dobrze dopasowane ubrania robocze na miarę, jak również zapewnimy produkcje odzieży firmowej wg wzoru i specyfikacji określonych przez klienta. Oferowane przez nas ubrania robocze są bardzo dobrze uszyte z wytrzymałych i odpornych na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne tkanin zapewniając bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywania pracy. Oferujemy również wykonie nadruków, haftów i naszywek z logiem firmy i dowolnym napisem na odzieży BHP.

Oferujemy Państwu szeroki wybór specjalistycznej odzieży roboczej BHP dla pracowników. Oferowane przez nas robocze ubrania letnie oraz całoroczne, dostosowane do różnych rodzajów stanowisk pracy.

Nasza oferta odzieży roboczej to min

Oferujemy zarówno kompletne zestawy odzieży roboczej, jak i osobno dostępne:

Nasza oferta odzieży skierowana jest zarówno do firm szukających profesjonalnej markowej odzieży roboczej polskich i europejskich producentów jak też przedsiębiorstw poszukujących tanich i solidnych ubrań roboczych.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszego sklepu BHP w zakresie odzieży ochronnej BHP, ocieplanej, zawodowej oraz damskiej:
Specjalistyczna odzież ochronna bhp
Zimowa odzież ocieplana
Damska odzież robocza i ochronna
Zawodowa i służbowa odzież firmowa 

Jeśli nie znalazłeś artykułu, którego szukasz lub jesteś zainteresowany firmową odzieżą wykonaną wg indywidualnego kroju, lub po prostu chcesz, aby nasz przedstawiciel przygotował ofertę pod Twoje potrzeby — skontaktuj się z naszym działem handlowym, a przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę. W ciągłej sprzedaży posiadamy wiele artykułów BHP, jednak nie wszystkie są zaprezentowane na stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.