Walaszko - hurtownia BHP

Odzież robocza (162)

Odzież BHP dla pracowników - wysokiej jakości markowe ubrania robocze i reklamowe.

Oferujemy Państwu szeroki wybór specjalistycznej odzieży roboczej BHP dla pracowników. Oferowane przez nas robocze ubrania letnie oraz zimowe, damskie i męskie, dostosowane do różnych rodzajów stanowisk pracy.

Nasza oferta to min

Oferujemy zarówno kompletne zestawy odzieży roboczej jak i osobno dostępne:

Nasza oferta odzieży skierowana jest zarówno do firm szukających profesjonalnej markowej odzieży roboczej polskich i europejskich producentów jak też przedsiębiorstw poszukujących tanich i solidnych ubrań roboczych. Realizujemy także zamówienia na uszycie firmowych ubrań roboczych i odzieży korporacyjnej z logiem firmy wg wzoru dostarczonego przez klienta. Oferowane przez nas ubrania robocze są bardzo dobrze uszyte z wytrzymałych i odpornych na zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne tkanin zapewniając bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywania pracy. Na każdych ubraniach roboczych wykonujemy nadruki z logiem firmy.

Jeśli nie znalazłeś artykułu, którego szukasz lub jesteś zainteresowany firmową odzieżą wykonaną wg indywidualnego kroju lub po prostu chcesz, aby nasz przedstawiciel przygotował ofertę pod Twoje potrzeby - skontaktuj się z naszym działem handlowym, a przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę. W ciągłej sprzedaży posiadamy wiele artykułów BHP, jednak nie wszystkie są zaprezentowane na stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.