Walaszko - hurtownia BHP

Rękawice robocze i ochronne (97) - Strona 1

Rękawice i rękawiczki ochronne i robocze. Jednorazowe i wielorazowe środki ochrony rąk przed szkodliwymi czynnikami: mechanicznymi, chemicznymi, biologicznymi, termicznymi i innymi niekorzystnymi warunkami pracy.

Rękawice roboczeOferowane przez nas rękawice wykonane są ze sprawdzonych materiałów wysokiej jakości, co zapewnia nie tylko wysoko komfort użytkowania i najwyższej klasy bezpieczeństwo. Posiadamy szeroką gamę rękawic do wszelakich zastosowań. 

 

 

 

 

 

Posiadamy w ofercie min robocze i ochronne rękawice zwykłe i zimowe przeznaczone min do prac budowlanych, monterskich, spawalniczych, precyzyjnych, w wysokiej i niskiej temperaturze, w  przemyśle spożywczym, chemicznym i medycznym:

rękawice ochronne

Rękawice ochronne

Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy fachowo doradzą, jakie najlepiej zastosować rękawice na danym stanowisku pracy. Oferujemy min rękawice ochronne zgodne z obowiązującymi normami przeznaczone dla piaskarzy; drwali (pilarzy); stolarzy; brukarzy; elektryków; rybaków i pracowników przetwórstwa rybnego; rzeźników i pracowników przetwórstwa spożywczego, piekarzy i kucharzy; odlewników, hutników i kowali; spawaczy i szlifierzy; lakierników i mechaników samochodowych; kierowców ciężarówek, pracowników logistyki i magazynierów (w tym pracowników chłodni); rolników, ogrodników i kwiaciarzy; pracowników służby zdrowia i weterynarzy; pracowników komunalnych i usuwających odpady niebezpieczne (azbest); strażaków i ratowników technicznych, medycznych.