Odzież ochronna (126) - Strona 1

Ochronna odzież specjalistyczna zapewniająca bezpieczeństwo pracowników podczas prac w warunkach minimalnego i znacznego zagrożenia zdrowia i życia - ceryfikowane ubrania ochronne Kategorii II i III.

Proponujemy odzież ochronną BHP, czyli ubrania specjalistyczne wykorzystywane w ściśle określonych warunkach pracy.

Są to m.in.

Ochronna odzież chemiczna jest niezbędna dla ratowników i strażaków przy usuwaniu szkód powstałych na skutek awarii przemysłowych i wypadków z udziałem niebezpiecznych substancji chemicznych.

Szczególne miejsce w kategorii odzież ochronna zajmuje odzież BHP jednorazowego użytku. W ofercie posiadamy jednorazowe kombinezony i fartuchy ochronne dla przemysłu spożywczego, laboratoriów, gabinetów medycznych i pracowników służby zdrowia, lakierników, sadowników i rolników (do oprysków).


Do kompletu z odzieżą ochronną polecamy także odpowiednie rękawiczki i rękawice ochronne i robocze, buty ochronne męskie lub damskie oraz inne artykuły BHP.


Nasza hurtownia i sklep BHP to również firmowa letnia i całoroczna profesjonalna odzież robocza męska unisex w atrakcyjnej cenie. Oferujemy markową roboczą odzież firmową, reklamową, zawodową i służbową w różnej kolorystce, wymiarach i fasonach. Realizujemy każde zapotrzebowanie na produkcję odzieży roboczej dla różnych grup zawodowych wg indywidualnych wymagań oraz zapewniamy wysokiej jakości firmową odzież roboczą z nadrukiem na każdą porę roku i warunki pracy. Dostarczamy roboczą roboczą przeciwdeszczową odzież dla pracowników budowlanych i rolników pracujących w niesprzyjających warunkach pogodowych, jak również odzież monterską, warsztatową i magazynową dla pracowników pracujących w klimatyzowanych pomieszczeniach.

Zadzwoń lub wyślij do nas zapytanie ofertowe